Deltagerliste
Autofokus-Løbet Hold DM - JFM 5
Hold
Klasse
Navne   (42 deltagere)
By
Klub
Bil
Årg
ccm
 
Enkeltstart
B
Charlotte Busck
Steen Andersen
Havdrup
HAvdrup
001
001
Renault
Captur
2015
1500
 
Enkeltstart
D
Poul Juhl-Godballe
Hanne Juhl-Godballe
Ry
Ry
305
305
VW
UP
2013
999
 
Familieholdet fra IMK
C
Sabine Rosenlund Nielsen
Bjarne Rosenlund Nielsen
Åbyhøj
Hørning
305
305
Seat
Mii
2012
1000
 
Familieholdet fra IMK
C
Niels P. Rolighed
Ditte Rolighed
Sunds
Vildbjerg
305
305
VW Polo
Fox
1989
1043
 
Familieholdet fra IMK
C
Bente Nielsen
Brian Nielsen
Ikast
Ikast
305
305
Ford
Ka
2015
1200
 
Familieholdet fra IMK
M
Jesper Hedevang
Svend Erik Hedevang
Ikast
Ikast
305
305
Opel
Astra
1995
1600
 
Familieholdet fra IMK
M
Harald Søndergaard
Jan Søndergaard
Herning
Vildbjerg
305
305
Subaru
Impreza
2000
2000
 
Gamle Motoriserede Kratluskere
A
Arne Pagh
Knud Hebsgaard
Middelfart
Ølgod
016
016
Honda
Civic
1983
1599
 
Gamle Motoriserede Kratluskere
A
Hans W. Sørensen
Erik Andreas Cayre
Grindssted
Kolding
016
016
Opel
Corsa
1999
1200
 
Gamle Motoriserede Kratluskere
B
Olga Lauridsen
Stig W. Ravn
Rødding
Lunderskov
016
016
Toyota
RAV4
1994
1998
 
Gamle Motoriserede Kratluskere
C
Karl Peter Flou Laursen
Herluf Bjerg
Give
Lemvig
016
016
Peugeot
107
.
1000
 
Gamle Motoriserede Kratluskere
M
Lars Palle
Åge Keeseler Kirketerp
Varde
Videbæk
016
016
Subaru
Impreza R 2.0 AWD
2008
1998
 
HAMO
A
Ib Rasmussen
Ken Sørstrup
Allerød
Tølløse
093
093
Subaru
Impreza
1996
2000
 
HAMO
B
Frederik Andersen
Anders Hedelund Nielsen
Mørkøv
København
093
093
Ford
Fokus
0
0
 
HAMO
B
Michael Andersen
Jørgen Jensen
Snertinge
Gislinge
093
093
VW
Golf
1997
2000
 
HAMO
C
Bjarne Dahl
Michael Kristensen
Hørve
Tølløse
093
093
Saab
9000 turbo
0
0
 
KOMpanerne
A
Hilmar Johs. Andersen
Anders Fisker
Viby J
Bjerringbro
089
089
Volvo
142
1970
1778
 
KOMpanerne
A
Lars Jespersen
Asger Jespersen
Them
Them
089
089
Ford
Escort
1976
1300
 
KOMpanerne
B
Edith Kristensen
Kim S. Jensen
Jelling
Ejstrupholm
089
089
Ford
S MAX
2011
2000
 
KOMpanerne
B
Else Friborg
Henning Friborg
Them
Them
089
089
Volvo
XC60
2012
2000
 
KOMpanerne
M
Michael H. Døssing
Jens Døssing
Kjellerup
Kjellerup
089
089
Toyota
Corolla
1999
1600
 
raserne
A
Leif Johansen
Per Alvin Johansen
Spentrup
Ørsted
071
071
Peugeot
206
2006
1600
 
raserne
C
Klaus Jakobsen
Michal Winther
Randers NV
Fårvang
071
000
Peugeot
206
2007
1400
 
raserne
C
Per Elbæk
Poul Erik Kristoffersen
Randers NV
Randers NØ
071
071
Fiat
Punto
1996
1200
 
raserne
M
Poul Brøndum
Egon Brøndum
Randers NV
Randers NV
071
071
Toyota
Starlet
1982
1290
 
SOMS fra Struer, det du’r
B
Niels Holst
Poul Bo Madsen
Struer
Struer
311
311
Renault
12
1979
1500
 
SOMS fra Struer, det du’r
M
Michael Nystrup Larsen
Jørn Mørup
Snedsted
Holstebro
311
311
Mazda
323
1992
1800
 
SOMS fra Struer, det du’r
M
Morten Jäger
Bent Mikkelsen
Vester Skerninge
Faaborg
311
311
Toyota
RAV4
1999
2000
 
Team - BOAS
B
Kristian Kjelden
Ole Bechmann Pedersen
Langå
Ulstrup
303
303
Toyota
Avensis
99
1998
 
Team - BOAS
C
Britta H. Nielsen
Hans Kurt Nielsen
Bjerringbro
Bjerringbro
303
303
Suzuki
SX 4
2012
120
 
Team - BOAS
C
Niels Aage Jensen
Henning Larsen
Thorsø
Silkeborg
303
303
VW
Golf
1989
1800
 
Team forme og figurer
A
Renee Nielsen
Hans Ole Nielsen
Ålestrup
Mørke
027
027
Ford
Focus Trend
2001
1600
 
Team forme og figurer
B
Hans Jakobsen
Hans Jørgen Andersen
Hørning
Hinnerup
027
027
Toyota
Corolla
1995
1600
 
Team forme og figurer
M
Bjarne Andersen
Bernd Thrysøe
Hammel
Hedensted
027
027
Toyota
RAV 4
1994
1998
 
TeaMBOrup
A
Jerry Schmidt
Vagn Olsen
Søborg
Ringsted
041
041
VW
Polo
2000
1600
 
TeaMBOrup
A
Tage Hansen
Ib Jensen
Ringsted
Asnæs
041
041
Suzuki
Swift
1987
1300
 
TeaMBOrup
A
Jørgen Jespersen
Bent Hansen
Ringsted
Værløse
041
041
VW
Golf
2001
2000
 
TeaMBOrup
B
Brian Jørgensen
John Bach Andersen
Bjæverskov
Fjenneslev
041
041
Suzuki
Liana
xx
xx
 
Teutonerne
A
Bjarne Madsen
Bjarne Nielsen
Vodskov
Snedsted
081
081
Opel
Corsa
++
++
 
Teutonerne
B
Ole Bach
Erik Hald
Thisted
Hjallerup
081
081
Seat
IBIZA
2002
1390
 
Teutonerne
B
Finn Hvidberg
Mogens Bach Andersen
Snedsted
Thisted
081
081
opel
corsa
1995
1600
 
Teutonerne
M
Børge Holm
Ole Skov
Thisted
Sorø
081
081
Opel
Astra GSI
1994
2000
 
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet