Deltagerliste Yokohama Mesterskabet Øst 2. Afd. 2018
Klasse
Navne (48 deltagere)ByKlubLicensTypeBilÅrg
ccm
YM1
Sune LarssonStehag12300001Rally R1Mitsibishi2015
Elin PerssonEslöv12300002COMirag R51600
YM1
Joachim GrahnYngsjö12384955Rally R1Ford2004
Rickard NilssonKristianstad12384956Rally C1Focus WRC2000
YM1
Steen AndersenBrøndby00306620Rally R1Mitsubishi2012
Kim JørgensenVallensbæk08735851Rally C1Lancer Evo X1998
YM1
Skawomir BronkTorna Hällestad00073091Rally R1BMW1998
Michel HelgasonLöberöd00019920Rally R1Compact2500
YM1
Jørgen HansenFjenneslev02300580Rally R1Porsche2011
Winnie HansenBrønshøj02532026Rally R2997 GT33797
YM1
Håkan OddshammarSödra Sandby00056022Rally R1Ford2014
Pamela OddshammarSödra Sandby00056021Rally C1Fiesta R51600
YM1
Anders KarlssonEslöv00012345Rally R1Ford1978
Lan-Erik JönssonEslöv00012345Rally R1Escort2300
YM1
John FrederiksenHerlufmagle00103790Rally R1BMW1994
Thomas Holm HansenNæstved00160615Rally C1Compact2467
YM1
Mats LundahlSkurup00066050Rally C1BMW 1987
Marie ErikssonLund00073021COM32300
YM2
Simon P. BrøchnerSlangerup09075617Rally R1Opel1985
Louise P. BrøchnerSlangerup09075618Rally C1Kadett GSI1998
YM2
Michael Ted McBrideRødovre08715904Rally R1Suzuki2011
Martin JørgensenRuds Vedby08782054Rally C1Swift Maxi 20001998
YM2
Michael HåkanssonEslöv00000000Rally R1Seat1999
Per NilssonHöganäs00000000Rally R1Ibiza1998
YM2
Anders LysenSorø00321302Rally R1Suzuki2015
Henrik DernoffRingsted00302530Rally R1Swift Maxi Evo 31998
YM2
Jesper SeehusenFrederikssund01805300Rally R1Skoda1999
Kenneth PedersenHvalsø01867102Rally C1Octavia Kit Car1967
YM3
Simon VallentinSvinninge09335925A3VW1978
..00000000EndagsGolf GTI1598
YM3
Marco GersagerTune00327756Rally R1Opel2017
..00000000EndagsAdam1598
YM3
Kim MadsenSorø00302543Rally R1Peugeot1997
Kasper SørensenStenlille00132653Rally C1106 Maxi1587
YM3
Michael BoesenVæggerløse09706665Rally R2Toyota1987
Bruno HansenNykøbing F09732823KlubrallyCorolla AE 861597
YM3
Kasper Rasmussen Slangerup 01802037Rally R1Renault 2013
Frederik Lund Slangerup01811111EndagsTwingo R21588
YM3
Jonas ThonSlagelse02364151Rally R1Citroen1999
Kim EgekjærGræsted18002024Rally C1Saxo1599
YM3
Sindre FurusethRåholt00033490AOpel2013
Jim HjerpeBörlange00000000AAdam R21598
YM3
Thomas AndersenBrøndby08539545Rally R1Opel2017
Casper NylandRoskilde08563159Rally C1Adam Cup1599
YM3
Rasmus SørensenStenløse02002098Rally R1Peugeot2013
..00000000Endags208 R21596
YM3
Kenneth KolbeSlagelse02302512Rally R1Peugeot1985
Jeannette KvickSlagelse02305278A3205 MAXI1600
YM3
Tommy BrixLundby09769512Rally R1Peugeot1996
Jesper AndersenNykøbing Falster09710612Klubrally106 Rally1587
YM3
Emil Lindgaard BertelsenSøborg00175668Rally R1Opel2013
Sabrina Murmann SørensenHammel07158210Rally C1Adam Cup1598
YM4
Carsten HansenKarise02502616Rally R2Toyota1982
Henrik JørgensenHårlev00087385KlubrallyStarlet1290
YM4
Sten BartelsenHøng09331905Rally R1Peugeot 1995
Trine BirkmoseHøng09377462Rally C11061300
YM5
John VenningHerlufmagle05402531Rally R1Ford1977
Karsten G. PedersenHolmegård05402518Rally R1Escort RS 20001993
YM5
Per G. HansenRingsted02300452Rally R1Porsche1976
Karsten M. SvenssonHässleholm00069010B911 3,0 RS2993
YM5
Poul RasmussenEspergaerde01834136Rally R1Sunbeam1980
Nicolai SauerEspergærde01800000EndagsLotus2174
YM5
Kurt AndersenSorø00102519Rally R1BMW1991
Jens StrandeRingsted00176480Rally C1318 IS1796
YM5
Kasper ChristensenStege08702261Rally R1Opel 1983
Mikael LindegaardNyborg08738165Rally C1Manta I 2001996
YM6
Robert RydendahlKøbenhavn S08706223Rally R1Ford1976
XXXKøbenhavn S11111111EndagsEscort RS 20001998
YM6
Kim NielsenGreve08706199Rally R1BMW1994
Gitte RasmussenGreve08712036KlubrallyM3 E362990
YM6
Brian RasmussenBoeslunde02340527Rally R1Opel1976
Pia RasmussenBoeslunde02357375Rally C1Manta B 2,01998
YM6
Tonny HansenJyllinge08505858Rally R1Opel1984
Jannie SkriverVordingborg08733917Rally C1Corsa1600
YM6
Klaus AndersenFrederikssund01867030Rally R1Opel1985
Mette Klarskov JensenDragør01881417KlubrallyKadett1389
YM6
Rasmus PetersenSkævinge00136942Rally R1BMW1995
Johnny PedersenSlangerup00106609Rally R1E36 M32990
YM7
Andreas KromanFrederiksværk01802014Rally R1Ford2005
Martin KristjanssonLiseleje01872916KlubrallyFiesta ST1995
YM7
Michael KloeJærgerspris01802011Rally R1Suzuki 2007
Denis Kloejægerspris01864806Rally R2Swift 1600 Sport1586
YM7
Rasmus Mølgaard AndersenVejby00133483Rally R1Mazda2004
Oliver AndersenVejby00176104KlubrallyRX-81308
YM7
Casper OlsenSlagelse02359146Rally R1Honda2003
René OlsenSlagelse02359147KlubrallyCivic type r1998
YM7
Palle HolmstrømKBH Ø08706216Rally R1Honda2003
Mariane RaschJægerspris09637942KlubrallyCivic Type R1998
YM7
Christian SchrøderViby Sjælland01839923Rally R1BMW 1998
Ho Kei AuKøbenhavn S01859681Klubrally323 TI COMPACT2500
YM7
Ho Kei AuKbh S01859681KlubrallyBMW1998
Christian SchrøderRoskilde01839923Rally R1323 I2500
YM7
Sven-Erik NielsenKävlinge3351095EndagsVolvo1992
Jan LarssonKävlingeEndags940 GLT2318
YM7
Chris VenningRingsted05403876Rally R1Ford2017
Nadia ThygesenRingsted05484447Rally C1Fiesta1598
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet