Deltagerliste Michaels Automobiler Classic - NEZ 1 - FDM DASU Classic 1
Klasse
Navne (46 deltagere)ByKlubLicensTypeBilÅrg
ccm
Begynder
Mogens SkovsendeHvidovre03587041GrundlicensSkoda 2003
Claus LehrmannMåløv03587047GrundlicensFabia1200
Begynder
Torben Weber AndersenHolteEndagsMazda1994
Emilie Weber WellendorfKøbenhavn NVEndagsMX31800
Begynder
Paul EdvinstamStaffanstorpArlövs MCvalgSAAB1972
Jim EdvinstamStaffanstorpArlövs MCvalg96, V41500
Begynder
torben sørensenvedbæk09206330Grundlicensporsche1990
anni sørensenvedbæk09286577Grundlicens9285000
Expert
Lars HjorthDianalund03539149GrundlicensTriumph1966
Simon HjorthMiddelfart03536271GrundlicensTR4A2138
Expert
Rikke Urbansen NissenHolbæk00539360GrundlicensMG1971
Claus RolstedHolbæk00539361GrundlicensBGT1800
Expert
Torben Falck HansenHaslev01401844GrundlicensToyota1983
Bjarne KristensenNæstved01401819GrundlicensCelica Supra 2.8i2759
Expert
Niels IversenMårslet02702934GrundlicensVW1979
Hans Ole NielsenMørke02702983GrundlicensGolf GTI1785
Expert
Claus BernhardKirke-Hyllinge09236099GrundlicensAlfa Romeo1972
Jan PetersenEskilstrup09238213GrundlicensJunior Z1986
Expert
Markku LehistoKauniainenEndagsVolvo1974
Raimo AlmJärvenpääEndags1421980
Expert
Erik Bach SørensenØlstykke09206344GrundlicensVW1977
Kim Bach SørensenStenløse09206337GrundlicensScirocco GTI1588
Expert
Ulrik HejlGislev06604470GrundlicensAudi1982
Ebbe MadsenBroby06604450GrundlicensCoupe GT2000
Expert
Kurt AndersenSvendborg09206354GrundlicensPorsche1975
Anni AndersenSvendborg09206335Grundlicens911 targa2700
Expert
Rene Castillo SkjøtKøbenhavn S07139292GrundlicensHonda1986
Jørgen SkjøtÅlborg07104585GrundlicensCRX1488
Expert
Jørgen KristensenHornslet03503413GrundlicensFord1968
Erik RasmussenRy32007270GrundlicensCortina 1600 MK II GT1598
Expert
Poul BrøndumRanders NV07104519GrundlicensToyota1982
Egon BrøndumRanders NV07104581GrundlicensStarlet1290
Expert
Thorbjørn ByeGressvikKNA Halden18.11407GrundlicensBMW1974
Oddvar MolandVestfossenKNA Drammen18.10370Grundlicens2002 tii1998
Expert
Torben ØstergaardHundslund02702996GrundlicensOpel1983
Poul-Erik HansenLystrup02702888GrundlicensManta GT/E1979
Expert
Bent MikkelsenVejle Øst01201489GrundlicensHonda1990
Arne PaghMiddelfart01601939GrundlicensCRX1590
Expert
Troels L R NielsenVildbjerg30507077GrundlicensOpel1977
Inge Mørch NielsenVildbjerg30511155GrundlicensKadett C coupe GT/E1895
Expert
Anders GrøttumOsloAB MS11667GrundlicensOpel1979
Jørn GrøttumOsloAB MS11432GrundlicensKadett GT/E1897
Expert
Henning FriborgThem08906255GrundlicensVolvo1970
Else FriborgThem08910548Grundlicens142S1778
O-løb
Poul Juhl-GodballeRy30503944Grundlicensskoda2015
Hanne Juhl-GodballeRy30528244GrundlicensOctavia1998
O-løb
Peter LehnertRødovre09232840GrundlicensOpel2000
Helge JensenHøjby09205860GrundlicensVectra1800
Sport
Per H JensenMariager30340832GrundlicensMercedes1966
Frank KjeldsenRanders SV30337858Grundlicens230SL2,3
Sport
Anja Linette MøllerHaslev01766503GrundlicensAustin1977
Thomas S. KnudsenHaslev01739699GrundlicensMini1275
Sport
Niels Chr.MadsenBrøndby09206339GrundlicensAlfa Romeo1982
Olav MadsenFlyinge09205848GrundlicensAlfasud 1.5 Ti QV1490
Sport
Niels Oluf JessenVejen03503404GrundlicensFord1980
Casper Hein AnkersenBeder03563333GrundlicensEscort 1,3 rs1298
Sport
Ivan GydesenLøsning01081528GrundlicensHonda1984
Jan ØstergaardHorsens01001160GrundlicensCRX1488
Sport
Werner Stein.Hamburg03550159GrundlicensVW1973
Christa SteinHamburg03550160Grundlicens13031300
Sport
Jens PedersenSlagelse01768342GrundlicensPorsche1981
Troels LundSlagelse02302564Grundlicens911 SC3000
Sport
Per VilslevHillerød00332643GrundlicensOpel1978
Erik AndersenVirum00310066GrundlicensKadett C GT/E2000
Sport
Finn KristensenSilkeborg02703131GrundlicensFord1973
Poul Erik KristoffersenRanders NØ07104633GrundlicensEscort Mexico1600
Sport
Tonni HermansenEgå02703382GrundlicensFiat1973
Frederik Dagnæs-HansenTjæreborg03539152Grundlicens124 Spider1608
Sport
Kim MortensenHedehusene04134570GrundlicensToyota1985
Niels Flindt NielsenVærløse04170610GrundlicensMR21600
Sport
Göran LjungKöpingKolsva MSGrundlicensVolvo1979
Mat CarlbomKöpingKolsva MSGrundlicens2441998
Sport
Benny KochÅrslev06650031GrundlicensBMW1973
Hans Oluf NielsenÅrslev06604452Grundlicens16021573
Touring
Jakob ThomsenSlangerup09216108GrundlicensToyota1986
Jesper ThomsenLynge09214831GrundlicensCelica 1.6 GT 16V1598
Touring
Robert Ruby HansenBarrit03571624GrundlicensAudi1983
Bent BallegaardHorsens03571625Grundlicenscoupe 80 GT2100
Touring
Bruno Hvid NielsenGjerlev00200493GrundlicensRenault1977
Brian FjordgaardFredericia06668311GrundlicensAlpine A310 V62700
Touring
Rene HinschSmørum09206349GrundlicensToyotaVolkswagen1985
Birgit Schirmacher HinschSmørum09206350GrundlicensGolf Cabriolet1,8
Touring
Preben TroelsenVejle01650032GrundlicensBMW1986
Vagn Åge HansenVejle01631813Grundlicens320 I1990
Touring
Benny RasmussenSakskøbing09706643GrundlicensPorsche1980
Uffe JørgensenNykøbing F09706651Grundlicens928 S4474
Touring
Michael KristiansenGreve00156479GrundlicensFord1980
Michael AndersenBrøndby00176677GrundlicensFiesta MkI1100
Touring
Connie SørensenGadstrup01476883GrundlicensOpel1983
Finn SørensenGadstrup01476882GrundlicensCorsa1200
Touring
Richard LehrKirchlintelnvalgFord1968
Christian KuhrHannovervalgM151A22318
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet