Deltagerliste Fredagsløbet - NEZ 1
Klasse
Navne (28 deltagere)ByKlubLicensTypeBilÅrg
ccm
Begynder
Kent DamgaardTørring03587318GrundlicensFord1987
Michael René MortensenHornsyld03587297GrundlicensEscort Mk.4 CL1297
Begynder
torben sørensenvedbæk09206330Grundlicensporsche1990
anni sørensenvedbæk09286577Grundlicens9285000
Begynder
Torben Weber AndersenHolteEndagsMazda1994
Emilie Weber WellendorfKøbenhavn NVEndagsMX31800
Expert
Lars PalleVarde01601961GrundlicensSubaru1990
Poul Bo MadsenStruer31107214GrundlicensJusty 1.2 GL 4WD1190
Expert
Markku LehistoKauniainenEndagsVolvo1974
Raimo AlmJärvenpääEndags1421980
Expert
Rene Castillo SkjøtKøbenhavn S07139292GrundlicensHonda1986
Jørgen SkjøtÅlborg07104585GrundlicensCRX1488
Expert
Poul BrøndumRanders NV07104519GrundlicensToyota1982
Egon BrøndumRanders NV07104581GrundlicensStarlet1290
Expert
Thorbjørn ByeGressvikKNA Halden18.11407GrundlicensBMW1974
Oddvar MolandVestfossenKNA Drammen18.10370Grundlicens2002 tii1998
Expert
Troels L R NielsenVildbjerg30507077GrundlicensOpel1977
Henning KristensenStruer30607134GrundlicensKadett C coupe GT/E1895
Expert
Anders GrøttumOsloAsker og Bærum Motorsport11667GrundlicensOpel1979
Jørn GrøttumOsloAsker og Bærum Motorsport11432GrundlicensKadett GT/E1897
Expert
Henning FriborgThem08906255GrundlicensVolvo1970
Else FriborgThem08910548Grundlicens142S1778
O-løb
Poul Juhl-GodballeRy30503944Grundlicensskoda2015
Hanne Juhl-GodballeRy30528244GrundlicensOctavia1998
O-løb
Peter LehnertRødovre09232840GrundlicensOpel2000
Helge JensenHøjby09205860GrundlicensVectra1800
Sport
Niels Chr.MadsenBrøndby09206339GrundlicensAlfa Romeo1982
Olav MadsenFlyinge09205848GrundlicensAlfasud 1.5 Ti QV1490
Sport
Teddy SimonsenVarde03509990GrundlicensOpel 1974
Casper Hein AnkersenBeder03563333GrundlicensRekord1689
Sport
Jens PedersenSlagelse01768342GrundlicensPorsche1981
Troels LundSlagelse02302564Grundlicens911 SC3000
Sport
Benny DammarkJanderup03541015GrundlicensVW1982
Lars Dammark SimonsenVarde03541014GrundlicensJetta 1,51498
Sport
Per VilslevHillerød00332643GrundlicensOpel1978
Erik AndersenVirum00310066GrundlicensKadett C GT/E2000
Sport
Finn KristensenSilkeborg02703131GrundlicensFord1973
Poul Erik KristoffersenRanders NØ07104633GrundlicensEscort Mexico1600
Sport
Tonni HermansenEgå02703382GrundlicensFiat1973
Frederik Dagnæs-HansenTjæreborg03539152Grundlicens124 Spider1608
Sport
Niels Peder RolighedSunds30511162GrundlicensVW Golf1990
Ditte RolighedVildbjerg30560959GrundlicensGti 1.8 16V1780
Sport
Göran LjungKöpingKolsva MsGrundlicensVolvo1979
Mats CarlbomKöpingKolsva MSGrundlicens2441998
Touring
Jakob ThomsenSlangerupSMKG16108GrundlicensToyota1986
Jesper ThomsenLyngeSMKG14831GrundlicensCelica 1.6 GT 16V1598
Touring
Rene HinschSmørum09206349GrundlicensToyotaVolkswagen1985
Birgit Schirmacher HinschSmørum09206350GrundlicensGolf Cabriolet1,8
Touring
Benny RasmussenSakskøbing09706643GrundlicensPorsche1980
Uffe JørgensenNykøbing F09706651Grundlicens928 S4474
Touring
Michael KristiansenGreve00156479valgFord1980
Michael AndersenBrøndby00176677valgFiesta MkI1100
Touring
Richard LehrKirchlintelnvalgFord1968
Christian KuhrHannovervalgM151A22318
Touring
Karin NielsenSunds30512462GrundlicensVW Golf1979
Emil R. NielsenBjerringbro305valgC 11085
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet