Deltagerliste 13th Midnight Run
Klasse
Navne (24 deltagere)ByKlubLicensTypeBilÅrg
ccm
Begynder
Morten DonsStruer31105521GrundlicensFord2011
Rasmus HolstAalborg31107215GrundlicensFocus1600
Expert
Kenneth SimonsenCharlottenlund00273269GrundlicensLancia1968
Otto KristensenTune01401834EndagsFulvia Coupé 1,31300
Expert
Lars BækkelundHorsens00301176GrundlicensPorsche1979
Jan ØstergaardHorsens01001160Grundlicens924 Turbo1984
Expert
Henrik Møller-NielsenAllingåbro02702879GrundlicensFord1969
Martin Møller-NielsenAalborg C02735347GrundlicensCortina 1600E1588
Expert
Poul BrøndumRanders NV07104519GrundlicensToyota 1982
Egon BrøndumRanders NV07104581GrundlicensStarlet1290
Expert
Niels IversenMårslet02702934GrundlicensVW 1979
Hans Ole NielsenMørke02702983GrundlicensGolf GTI1785
Expert
Niels Oluf JessenVejen03503404GrundlicensFord 1980
Aage Keseler KirketerpVidebæk01601998GrundlicensEscort 1,3 rs1298
Expert
Hilmar Johs. AndersenViby J08906266GrundlicensVolvo1970
Henning FriborgThem08906255Grundlicens142S1778
Expert
Terje NilssenHaldenKNA HaldenGrundlicensVolvo1968
Tore FredriksenKråkerøyKNA Halden10967GrundlicensAmazon1800
Expert
Rene HinschSmørum09206349GrundlicensToyota2000
Kim AndersenRegstrup09206343GrundlicensRAV 42000
Expert
Troels L R NielsenVildbjerg03507077GrundlicensToyota2005
Henning KristensenStruer30607134GrundlicensAvensis 1995
Expert
Monty KarlanBrandbuAmcar10092GrundlicensVolvo1973
Tom A. GranliNybergsundNMK Trysil12345Grundlicens142 GL1999
Expert
Thorbjørn ByeGressvikKNA HaldenGrundlicensBMW1974
Oddvar MolandVestfossenKNA DrammenGrundlicens2002 tii1999
Expert
Rene Castillo SkjøtKøbenhavn S07139292GrundlicensHonda1986
Jørgen SkjøtÅlborg07104585GrundlicensCRX1488
Expert
Lars PalleVarde01601961GrundlicensSubaru1990
Poul Bo MadsenStruer31107214GrundlicensJusty 1.2 GL 4WD1190
O-løb
Børge HolmThisted08105497GrundlicensOpel1994
Bjarne NielsenSnedsted08105353GrundlicensAstra GSI2000
O-løb
Henrik DøssingValby08939014EndagsToyota1999
Jens DøssingKjellerup08906252GrundlicensCorolla1600
O-løb
Harald SøndergaardHerning30507079GrundlicensSubaru2000
Michael Nystrup LarsenSnedsted31107198GrundlicensImpreza2000
Sport
Lars Dammark SimonsenVarde03541014GrundlicensVW1982
Benny DammarkJanderup03541015GrundlicensJetta GL1500
Sport
Karsten Simonsen Varde03524195GrundlicensOpel1974
Teddy SimonsenVarde03509990GrundlicensRekord1689
Sport
Per VilslevHillerød00332643GrundlicensOpel1978
Erik AndersenVirum00310066GrundlicensKadett C GT/E2000
Sport
Niels P. RolighedSunds03511163GrundlicensVW Polo1989
Ditte RolighedVildbjerg03560959GrundlicensFox1043
Touring
Richard LehrKirchlintelnvalgFord1968
Christian RettigBothelvalgM151A22318
Touring
Ole BendtsenGrenaa03510455GrundlicensSaab 1979
Casper Hein AnkersenBeder03563333Grundlicens99 EMS1985
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet