Deltagerliste Yokohama Mesterskabet Øst 4. Afd. 2017
Klasse
Navne (45 deltagere)ByKlubLicensTypeBilÅrg
ccm
YM1
Håkan OddshammarSödra Sandby00056022Rally R1Ford2014
Pamela OddshammarSödra Sandby00056021Rally C1Fiesta R51600
YM1
Klaus HammerEspergærde08706606Rally R1Renault 2013
Martin MenchHerlev06084500Rally R1Megane RS1998
YM1
Steen AndersenBrøndby00306620Rally R1Mitsubishi2012
Martin JørgensenRuds Vedby08782054Rally C1Lancer Evo X1998
YM1
John FrederiksenHerlufmagle00103790Rally R1BMW1994
Thomas Holm HansenNæstved00160615Rally C1Compact2467
YM1
Anders KarlssonEslöv00019680Rally R1Ford1978
Jan-Erik JönssonEslöv00019520Rally R1Escort MK22300
YM1
Morten ClausenHillerød01841569Rally R1Subaru2007
Anja BergholdtStenløse01832629Rally C1Impreza WRX STI1998
YM1
Jørgen HansenFjenneslev02300580Rally R1BMW1990
Winnie HansenBrønshøj01832026Rally C1M32467
YM2
Casper VenningHerlufmagle05439135Rally R1Renault2003
Michael Schnor FrøsigNæstved05434102Rally C1Clio RS1998
YM2
Jens RasmussenEskebjerg08021011Rally R2Renault 2000
Rikke RasmussenEskebjerg00000000EndagsClio1998
YM2
Uffe NicolaiNordborg07602501Rally R1Renault2003
Steen WindAugustenborg07639495Rally C1Clio1998
YM2
Anders LysenSorø00321302Rally R1Suzuki2015
??00000000EndagsSwift Maxi Evo 31998
YM2
Torben SørensenRanders SR07104635Rally R1Ford1976
xxxxx0000000000000EndagsEscort Rs 18001998
YM2
Simon P. Brøchner Slangerup09075617Rally R2Opel1985
Louise P. Brøchner Slangerup09075618Rally C1Kadett GSI1998
YM3
Kenneth Kolbe Slagelse02302512Rally R1Peugeot 1985
Jeannette KvickSlagelse02305278A3205 MAXI1600
YM3
Rasmus SørensenStenløse02002098Rally R1Citroën2012
xxstenløse00000000EndagsC2 R2 Max1586
YM3
Anders PalmquistHörbySMK 53932EndagsPeugeot1997
Sara PalmquistLöberödSMK31885Endags106 GTI1596
YM3
Michael BoesenVæggerløse09706665Rally R2Toyota1987
Bruno HansenNykøbing F09732823KlubrallyCorolla AE 861597
YM3
Michael Ted McbrideRødovre08715904Rally R1OPEL2013
Kim JørgensenVallensbæk08735851Rally C1ADAM S16001598
YM3
Johnny Christoffersen Varde00207110Rally R2Ford2009
Betina Christoffersen Varde00000000EndagsFiesta1596
YM3
Emil Lindgaard BertelsenSøborg00175668Rally R2Opel2013
Stanis Lindgaard BertelsenSøborg00155160Rally R2Adam Cup1598
YM4
Thomas Bo JensenStege09750319Rally R2Fiat1986
Mark Anders JensenStege09750318Rally R2Uno1301
YM4
Sten BartelsenHøng02331905Rally R2Peugeot 1995
Trine BirkmoseHøng02377462Klubrally106 Kitcar1294
YM4
Niels JohansenBoeslunde02353695Rally R2Peugeot 1995
SponsorBoeslunde11111111Endags106 Kit Car1294
YM4
Carsten HansenKarise02502616Rally R2Toyota1982
Henrik JørgensenHårlev00000000EndagsStarlet1290
YM5
John VenningHerlufmagle05402531Rally R1Ford1977
SponsorXxx05400000EndagsEscort RS 20001993
YM5
Per G. HansenRingsted02300452Rally R1Porsche 1976
Karsten M. SvenssonHässleholm00069010B911 3,0 RS2993
YM6
Rene KellerupSlagelse02320155Rally R1Opel1988
Ole HansenTølløse09312594Rally C1Kadett GSI 16V1998
YM6
Johnny SimonsenAllingåbro07137855Rally R1Ford1975
Pernille IlsøAllingåbro07184262KlubrallyEscort RS 20001998
YM6
Palle NielsenSkælskør02302593Rally R1Ford1976
Torben NielsenSlagelse02302532Rally C1Escort RS 20001993
YM6
Brian JohansenAllingåbro07104667Rally R1Ford1976
Tina AndersenAllingåbro07179489KlubrallyEscort RS 18001998
YM6
Erik BorelSolrød Strand01405281Rally R1Opel1985
Mads Peter CarlssonKøge08776496KlubrallyKadett GSI 16 V1998
YM6
Tonny HansenJyllinge08505858Rally R1Opel 1984
Jannie SkriverVordingborg08733917Rally C1Corsa1600
YM6
Robert RydendahlKøbenhavn S08706223Rally R1Ford1976
SponsorKøbenhavn S11111111EndagsEscort RS 20001998
YM6
Bjarne OlsenJægerspris01838086Rally R2VW1988
Anita Foss OlsenJægerspris01876880KlubrallyGolf 1,8
YM6
Klaus AndersenFrederikssund01867030Rally R2Opel1985
Mette Klarskov JensenDragør01881417KlubrallyKadett 1389
YM7
Kenn EsbensenNykøbing F09712133Rally R1Peugeot2007
xxStenløse00000000Endags207 THP1600
YM7
Søren IbsenNr. Alslev09712355Rally R2Peugeot2000
bøje pedersenNykøbing f09722222Endags206 RC1998
YM7
Tommy BrixLundby09769512Rally R2Peugeot 1996
Jesper AndersenNykøbing Falster09710612Klubrally106 Rally1587
YM7
Ho Kei AuKbh S01859681Rally R2BMW1998
Christian SchrøderRoskilde01839923Klubrally323 I2500
YM7
Michael SkytRødovre08713750Rally R1Peugeot2004
Kim Bjørn HansenRødovre08713624Rally C1206 RC1997
YM7
Kim NielsenGreve08706199Rally R2BMW2001
Gitte RasmussenGreve08712036KlubrallyE462496
YM7
Chris VenningRingsted05403876Rally R1Ford2017
Nadia ThygesenRingsted05484447Rally R2Fiesta1598
YM7
Rasmus Mølgaard AndersenVejby08533483Rally R1Mazda 2004
Oliver AndersenVejby08576104KlubrallyRX-81308
YM7
Sven-Erik NielsenKävlinge3351095EndagsVolvo1992
Jan LarssonKävlingeEndags9402318
YM7
Peter HansenSlangerup01863696Rally R2Suzuki 1996
Poul KildegaardSlangerup01889878KlubrallySwift GTI1298
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet