Deltagerliste Gråmose Auto Løbet 5. afd. JFM/9. afd. DJF
Klasse
Navne (26 deltagere)ByKlubLicensTypeBilÅrg
ccm
A
Hans W. SørensenGrindssted01601940GrundlicensOpel1999
Erik Andreas CayreKolding01601936GrundlicensCorsa1200
A
Rene Castillo SkjøtKøbenhavn S07139292GrundlicensHonda1986
Jørgen SkjøtÅlborg07104585GrundlicensCRX1488
A
Finn HvidbergSnedsted08105477Grundlicensopel1995
Bjarne NielsenSnedsted08105353Grundlicenscorsa1600
A
Ole BachThisted08105408GrundlicensSeat 2002
Bjarne AgesenThisted08105401GrundlicensIBIZA1390
A
Renee NielsenNibe02702986GrundlicensFord2000
Hans Ole NielsenMørke02702983GrundlicensFocus2000
A
Leif JohansenSpentrup07104622GrundlicensPeugeot2006
Per Alvin JohansenRanders07104629Grundlicens206 S161600
A
Niels Oluf Jessenvejen03503404GrundlicensFord 1980
Aage Keseler KirketerpVidebæk01601998GrundlicensEscort 1,3 rs1298
A
Bjarne JensenAalborg08105404GrundlicensOpel1995
Bjarne MadsenVodskov08105372GrundlicensCorsa1389
A
Lars JespersenThem08906310Grundlicensford 1976
Asger JespersenThem08906271Grundlicensescort1300
A
Michael H. DøssingKjellerup08932492GrundlicensToyota1999
Jens DøssingKjellerup08906252GrundlicensCorolla1600
B
Erik Hald Thisted08104320GrundlicensHondaHh
Mogens Bach AndersenThisted08105365GrundlicensCivic12
B
Kurt RasmussenHammel30312459GrundlicensRenault2001
Alexander RasmussenHammel30339202GrundlicensMégane1400
B
Tage MogensenBjerringbro30306986Grundlicensford1999
Ole Bechmann PedersenUlstrup30306995Grundlicenspuma1600
B
John KnudsenGrenaa00600785GrundlicensToyota 2002
Lars VintherBalle00600791GrundlicensYaris1000
B
Hans JakobsenHørning02703175GrundlicensToyota1995
Hans Jørgen AndersenHinnerup02702816GrundlicensCorolla1600
B
Edith KristensenJelling08907224GrundlicensFord2011
Kim S. JensenEjstrupholm08907230GrundlicensS MAX2000
C
Søren JakobsenBjerringbro07183474GrundlicensPeugeot2007
Klaus JakobsenRanders NV07179966Grundlicens2061400
C
Niels Aage JensenThorsø30333566GrundlicensVW1989
Henning LarsenSilkeborg30333309GrundlicensGolf1800
C
Bente NielsenIkast30507060GrundlicensFord2015
Brian NielsenIkast30507020GrundlicensKa1200
C
Niels P. RolighedSunds03511163GrundlicensVW Polo1989
Ditte RolighedVildbjerg03560959GrundlicensFox1043
D
Poul Juhl-GodballeRy30503944Grundlicensskoda2015
Hanne Juhl-GodballeRy30528244GrundlicensOctavia1998
D
Henrik ErnstSilkeborg08921892GrundlicensOpel1980
Hans-Jørn Søgård AndersenSilkeborg08904046GrundlicensAscona1900
M
Børge HolmThisted08105497GrundlicensOpel1994
Jørn MørupHolstebro31107201GrundlicensAstra GSI2000
M
Poul BrøndumRanders NV07104519GrundlicensToyota 1982
Egon BrøndumRanders NV07104581GrundlicensStarlet1290
M
Bjarne AndersenHammel02702897GrundlicensToyota1994
Bernd ThrysøeHedensted02702873GrundlicensRAV 41998
M
Morten JägerVester Skerninge31118077GrundlicensToyota1999
Bent MikkelsenFaaborg31107188GrundlicensRAV42000
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet