Deltagerliste 3.Metal Classic /6.afd. FDM DASU Classic Finale
Klasse
Navne (38 deltagere)ByKlubLicensTypeBilÅrg
ccm
Begynder
torben sørensenvedbæk09206330Grundlicensporsche1990
anni sørensenvedbæk09200000Endags9285000
Begynder
Jakob ThomsenSlangerupEndagsToyota2002
Jesper ThomsenLyngeEndagsCorolla 1,8 TS1800
Begynder
Michael KristiansenGreve00156479GrundlicensFord1979
Michael AndersenBrøndby00176677GrundlicensEscort MkII1300
Expert
Ulrik HejlGislev06604470GrundlicensAudi1982
Ebbe MadsenBroby06604450GrundlicensCoupe GT2000
Expert
Niels IversenMårslet02702934GrundlicensVW 1979
Hans Ole NielsenMørke02702983GrundlicensGolf GTI1785
Expert
Poul BrøndumRanders NV07104519GrundlicensToyota 1982
Egon BrøndumRanders NV07104581GrundlicensStarlet1290
Expert
Torben Falck HansenHaslev01401844GrundlicensToyota1983
Bjarne KristensenNæstved01401819GrundlicensCelica Supra 2.8i2759
Expert
Bent MikkelsenVejle Øst01201489GrundlicensHonda1990
Jan ØstergaardHorsens01001160GrundlicensCRX1590
Expert
Lars HjorthDianalund03539149GrundlicensTriumph1966
Simon HjorthMiddelfart03536271GrundlicensTR4A2138
Expert
Lars PalleVarde01601961GrundlicensSubaru1990
Jan SøndergaardVildbjerg30507097GrundlicensJusty 1.2 GL 4WD1190
Expert
Henning FriborgThem08906255GrundlicensVolvo1970
Else FriborgThem08910548Grundlicens142S1778
Expert
Rikke U. NissenHolbæk00539360GrundlicensMG1971
Claus RolstedHolbæk00539361GrundlicensB GT1800
Expert
Torben ØstergaardHundslund02702996GrundlicensOpel1983
Poul-Erik HansenLystrup02702888GrundlicensManta GT/E1979
Expert
Rene Castillo SkjøtKøbenhavn S07139292GrundlicensHonda1986
Jørgen SkjøtÅlborg07104585GrundlicensCRX1488
Sport
Poul HellmersKjellerup03536062GrundlicensAlfa Romeo1970
Carl HellmersKolding03536396GrundlicensSuper Giulia1570
Sport
Jens PedersenSlagelse01768342GrundlicensPorsche 1981
Troels LundSlagelse02302564Grundlicens911 SC3000
Sport
Karsten Simonsen Varde03524195GrundlicensOpel1974
Teddy SimonsenVarde03509990GrundlicensRekord1689
Sport
Lars Dammark SimonsenVarde03541014GrundlicensVW1982
Benny DammarkJanderup03541015GrundlicensJetta GL1500
Sport
Claus BernhardKirke-Hyllinge09236099GrundlicensAlfa Romeo1972
Jan PetersenJystrup09238213GrundlicensJunior Z1986
Sport
Niels Chr.MadsenBrøndby09206339GrundlicensAlfa Romeo1982
Olav MadsenFlyinge09205848GrundlicensAlfasud 1.5 Ti QV1490
Sport
Henning OttosenKalundborg08005321GrundlicensFord1978
Søren SørensenKalundborg00550809GrundlicensEscort1300
Sport
Per VilslevHillerød00332643GrundlicensOpel1978
Erik AndersenVirum00310066GrundlicensKadett C GT/E2000
Sport
Anja Linette MøllerHaslev01766503GrundlicensAustin1977
Thomas S. KnudsenHaslev01739699GrundlicensMini1275
Sport
Karin Nielsen Sunds03512462GrundlicensVW Golf1979
Niels Peder Rolighed NielsenSunds03511163GrundlicensC 1,11093
Sport
Benny KochÅrslev06650031GrundlicensBMW1973
Hans Oluf NielsenÅrslev06604452Grundlicens16021573
Touring
Hans Kirkeskov NielsenHolbæk03535616GrundlicensPorsche1979
Ove Juel HansenHolbæk03535598Grundlicens9241984
Touring
Robert Ruby HansenBarrit03571624GrundlicensAudi1983
Bent BallegaardHorsens03571625Grundlicenscoupe 80 GT2100
Touring
Morten JessenVanløse09250100GrundlicensChevrolet1981
Jakob Birk HansenSkovlunde09279864GrundlicensCorvette5700
Touring
Benny RasmussenSakskøbing09706643GrundlicensPorsche1980
Uffe JørgensenNykøbing F09706651Grundlicens928 S4474
Touring
Bruno Hvid NielsenGjerlev00200493GrundlicensRenault1977
Brian FjordgaardFredericia06668311GrundlicensAlpine A310 V62700
Touring
Rene HinschSmørum09206349GrundlicensVW Golf1985
Birgit Schirmacher HinschSmørum09206350GrundlicensCapriolet1781
Touring
Poul RasmussenKøbenhavn Ø01834136GrundlicensWolseley1964
Casper StaalKøbenhavn Ø01880827Grundlicens3003000
Touring
Camilla AschenbrennerRoskilde00553888GrundlicensMG1967
Henrik AschenbrennerVallensbæk00553887GrundlicensB Mk 11798
Touring
Peter CarlssonØlstykke09282854GrundlicensTalbot1983
Mette SimonsenØlstykke09282855GrundlicensMatra Murena 2.22128
Touring
Kim MortensenHedehusene04134570GrundlicensToyota1985
Niels Flindt NielsenVærløse04170610GrundlicensMR21600
Åben klasse
Werner Stein.Hamburg03550159GrundlicensOpel2001
Christa SteinHamburg03550160GrundlicensASTRA G1580
Åben klasse
Finn KristensenSilkeborg02703131GrundlicensFord2013
Poul Erik KristoffersenRanders NØ07104633GrundlicensFiesta1000
Åben klasse
Peter LehnertRødovre09232840GrundlicensOpel 2000
Helge JensenHøjby09205860GrundlicensVectra1800
Denne liste indeholder ikke nødvendigvis alle tilmeldte til løbet